Dom Pomocy Społecznej w Niedabylu

Mecz Legia Warszawa vs. Lech Poznań

Dnia 16 września br. na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się mecz Legia Warszawa – Lech Poznań.

Nasi podopieczni mieli możliwość uczestniczyć w tym spektaklu sportowym dzięki Dyrektorowi Arkadiuszowi Śliwie, który zorganizował wyjazd chcąc nagrodzić mieszkańców za ich sukces na XVIII Finale Międzynarodowej Ligi Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych SENI Cup 2018.

Wierni kibice Legii Warszawa zamieszkujący w naszym Domu w niedzielne popołudnie udali się w podróż na stadion przy „Łazienkowskiej 3”.

Przed rozbrzmieniem pierwszego gwizdka meczu nasi mieszkańcy m.in. zwiedzili stadion, pomalowali twarze w barwy klubowe, a także pozowali do pamiątkowych zdjęć.

Podczas emocjonującej gry piłkarskiej mieszkańcy obserwowali oprawę meczową przygotowaną przez kibiców znajdujących się na Trybunie Północnej tzw. Żylecie. Szczęśliwie doping nie poszedł na marne – Legia zdobyła bramkę tym samym odnosząc zwycięstwo.

W drodze powrotnej grupa udała się do restauracji McDonald’s, aby uzupełnić kalorie, które zostały spalone podczas kibicowania.

Wycieczka dostarczyła naszym podopiecznym licznych emocji i wrażeń.

 

autor wpisu: Marlena Milczarek