Dom Pomocy Społecznej w Niedabylu

NIGHT TO SHINE 2023

Co to był za dzień!

11 lutego w Tomaszowie Mazowieckim  odbył się wyjątkowy bal dla osób z niepełnosprawnościami – NIGHT TO SHINE.

Dzięki zaproszeniu P. Edyty Wawrzyniak z Fundacji PROEM ZAKO mogliśmy wziąć udział w tym wspaniałym wydarzeniu, które na pewno zapamiętamy na długo.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji i zadbali, by każdy z przybyłych na tę uroczystość, czuł się tego wieczoru jak prawdziwa gwiazda.

W tygodniu poprzedzającym bal nasi mieszkańcy mogli wybrać – specjalnie na tę okazję przygotowane wieczorowe kreacje i stroje.

W dniu imprezy w godzinach porannych otwarto dla nich salon piękności, gdzie mogli skorzystać z usług fryzjerskich i kosmetycznych.

Głównym punktem programu Night to Shine był uroczysty bankiet i bal gwiazd, a jego najbardziej spektakularną częścią – przejazd limuzyną, wejście po czerwonym dywanie na salę balową, wspólna szalona zabawa i koronacja królowych i królów balu.

Każdemu z gości w zabawie towarzyszył wolontariusz, który dbał o samopoczucie, komfort i bezpieczeństwo swego podopiecznego oraz troszczył się o to, by nie ominęła go żadna z przygotowanych atrakcji. A było ich mnóstwo – między innymi karaoke, piłkarzyki, wesołe gry i zabawy ruchowe.

W tym samym czasie opiekunowie oraz rodzice mogli spotkać się ze sobą, porozmawiać i odpocząć w kawiarni ze strefą relaksu, muzyką i poczęstunkiem.

Gospodarze uroczystości postarali się o to, by ten wieczór był dla wszystkich zaproszonych wyjątkowy i niezapomniany.

Profesjonalna organizacja imprezy, piękna oprawa medialna, muzyka, taniec, kwiaty, upominki – a przede wszystkim atmosfera miłości i radości na zawsze zostaną w naszej pamięci.

Zdjęcia pochodzą z facebookowej strony Organizatorów Balu NIGHT TO SHINE POLAND.

Pod poniższym linkiem znajduje się pełna fotorelacja z Balu:

https://www.facebook.com/nighttoshinepoland/?locale=pl_PL

autor wpisu: Marlena Milczarek