Dom Pomocy Społecznej w Niedabylu

Integracyjny Turniej Piłki Nożnej w Adamowie

W dniu 19 maja 2021 r. nasi mieszkańcy uczestniczyli w Integracyjnym Turnieju Piłki Nożnej w Adamowie.

Na murawie spotkały się 3 drużyny:

• Szkoły Specjalne w Adamowie
  • Zakład Aktywności Zawodowej w Adamowie
  • Dom Pomocy Społecznej w Niedabylu

Wszyscy zawodnicy włożyli dużo serca i zaangażowania w mecz, czego wyrazem była ilość goli i wiele efektownych akcji. Pomimo niesprzyjającej aury atmosfera była gorąca.

Koniec końców wygrali podopieczni Domu Pomocy Społecznej, drugie miejsce zajęli piłkarze Szkół Specjalnych, a trzecie Zakładu Aktywizacji Zawodowej. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal, a drużyny pamiątkowe puchary. Wszyscy zawodnicy skorzystali również z przygotowanego dla nich – przez ZAZ –  gorącego posiłku.

Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym BIEDRONKI. Projekt został sfinansowany poprzez Stowarzyszenie LGD ,,Zapilicze” z EFRROW.

autor wpisu: Marlena Milczarek